26 квітня 2016р. Порядок денний та рішення прийняті на 5-ій позачерговоій сесії 7 скликання.

 1. Про Програму розвитку територіальних громад Теплицького району на 2016 – 2017 роки. (№ 59)
 2. Про затвердження Статуту комунальної установи «Трудовий архів» Теплицької районної ради в новій редакції. (№ 60)
 3. Про передачу у тимчасове безоплатне користування приміщення, яке знаходиться за адресою: смт.Теплик, вул. В.Чорновола, 4 (колишнє терапевтичне відділення). (№ 61)
 4. Про майно спільної власності територіальних громад Теплицького району. (№ 62)
 5. Про надання дозволу на укладення та продовження терміну дії договорів оренди. (№ 63)
 6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається в оренду гр. Джою Павлу Григоровичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Соболівської сільської ради. (№ 64)
 7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Вогнивенка Степана Гавриловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради. (№ 65)
 8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Швеця Івана Силовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради. (№ 66)
 9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Волчановського Валерія Леонідовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради. (№ 67)
 10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Волчановського Валерія Леонідовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради. (№ 68)
 11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бондар Валентини Севастянівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стражгородської сільської ради. (№ 69)
 12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Манькути Ганни Яківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради. (№ 70)
 13. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Хруща Степана Зіновійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сокирянської сільської ради. (№ 71)
 14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Косюка Віктора Семеновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стражгородської сільської ради. (№ 72)
 15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Оксантюка Аркадія Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради. (№ 73)
 16. Про внесення змін до рішення 5 пленарного засідання першої сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» №18. (№ 74) + Додатки.
 17. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради. (№ 75)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.