20 травня 2016р. Порядок денний та рішення прийняті на 6-ій сесії 7 скликання.

 1. Про затвердження Районної програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства Теплицького району на 2016 – 2020 роки. (№ 76)
 2. Про Районну програму вдосконалення системи соціального захисту населення Теплицького району на 2016 рік. (№ 77)
 3. Про внесення змін до рішення п’ятого пленарного засідання 1 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року №11 «Про затвердження складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, гласності, адміністративно – територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності та правопорядку». (№ 78)
 4. Про внесення змін до рішення п’ятого пленарного засідання 1 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року №14 «Про затвердження складу постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту». (№ 79)
 5. Про затвердження положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Теплицької районної ради, привітання та нагородження. (№ 80)
 6. Про втрату чинності окремих положень рішення районної ради 6 скликання «Про вступ до Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування». (№ 81)
 7. Про затвердження районної Програми зайнятості населення до 2017 року в новій редакції та Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті на організацію і проведення громадських робіт на дорогах загального користування на території Теплицького району шляхом залучення осіб, зареєстрованих як безробітні. (№ 82)
 8. Про реорганізацію навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» с. Брідок Теплицького району Вінницької області. (№ 83)
 9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Женавчук Марії Тимофіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради. (№ 84)
 10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Татунька Петра Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради. (№ 85)
 11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дишленко Надії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради. (№ 86)
 12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Миколаєнка Руслана Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради. (№ 87)
 13. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Штельмаха Василя Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пологівської сільської ради. (№ 88)
 14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, які знаходяться у власності гр. Трачук Валентини Миколаївни та гр. Трачука Миколи Прокоповича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради. (№89)
 15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Белінської Тамари Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 90)
 16. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Загребельної Галини Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 91)
 17. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Загребельної Галини Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 92)
 18. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Загребельного Дмитра Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 93)
 19. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Зборовської Клавдії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 94)
 20. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Іващук Діни Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 95)
 21. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Іващук Діни Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 96)
 22. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кордик Олени Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 97)
 23. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Литвинюка Анатолія Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 98)
 24. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ломанченка Василя Марковича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 99)
 25. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Маковій Настасії Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 100)
 26. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Олійник Марії Сергіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 101)
 27. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Панченка Віктор Іванович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 102)
 28. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Панченка Івана Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 103)
 29. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Панченка Івана Федоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 104)
 30. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Панченка Миколи Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 105)
 31. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Предолюка Григорія Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 106)
 32. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Січкарук Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 107)
 33. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Січкарук Валентини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 108)
 34. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ставничої Палажки Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 109)
 35. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Тодосійчука Анатолія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 110)
 36. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Тодосійчук Віри Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 111)
 37. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Турчин Галини Корніївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 112)
 38. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Турчин Галини Корніївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 113)
 39. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Чабан Ксенії Сафронівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 114)
 40. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Чередниченко Олени Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 115)
 41. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Щербаня Валентина Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради. (№ 116)
 42. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Ковтуна Петра Матвійовича та гр. Байдалюк Валентини Йосипівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради. (№117)
 43. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кучерука Івана Романовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради. (№ 118)
 44. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Денисюк Катерини Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Брідоцької сільської ради. (№ 119)
 45. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Горича Захара Спиридоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Метанівської сільської ради. (№ 120)
 46. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Левадської Катерини Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради. (№ 121)
 47. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Туранського Віктора Юрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради. (№ 122)
 48. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Дяченко Катерини Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пологівської сільської ради. (№ 123)
 49. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває в оренді СФГ «Квасневського Олега Миколайовича» для ведення фермерського господарства на території Стражгородської сільської ради. (№ 124)
 50. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває в оренді СФГ «Квасневського Олега Миколайовича» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стражгородської сільської ради. (№ 125)
 51. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що знаходяться в оренді СФГ Герасименка Володимира Іларіоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шиманівської сільської ради. (№ 126)
 52. Про районну програму «Майбутнє Тепличчини в збереженні здоров'я громадян» на 2016-2020 роки. (№ 127)
 53. Про втрату чинності окремих норм Положення «Про Почесну відзнаку – медаль «Гордість «Тепличчини». (№ 128)
 54. Про нагородження Почесною відзнакою – медаллю «Гордість Тепличчини». (№ 129)
 55. Про доповнення Комплексної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2016-2020 роки. (№ 130)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.