28 липня 2016р. Порядок денний та рішення прийняті на 8-ій позачерговій сесії 7 скликання.

 1. Про затвердження Договору № 3 про передачу коштів з районного бюджету на здійснення видатків обласного бюджету (№131).
 2. Про прийняття закладу культури в спільну власність територіальних громад Теплицького району (№132).
 3. Про нагородження Почесною відзнакою - медаллю «Гордість Тепличчини» (№133).
 4. Про внесення змін до рішення 5 пленарного засідання першої сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» №18 (№134). + Додатки.
 5. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради (№135).
 6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Інгульського Івана Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Завадівської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№136).
 7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Задорожної Євдокії Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№137).
 8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бабійчука Петра Яковича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№138).
 9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бабійчука Петра Яковича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№139).
 10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бартко Ніни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Залузької сільської ради Теплицького району Вінницької області (№140).
 11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дощук Ганни Пантелеймонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Брідоцької сільської ради Теплицького району Вінницької області (№141).
 12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок із земель водного фонду, що перебувають в оренді МПП «Нельма» для риборозведення, за межами населеного пункту на території Тополівської та Степанівської сільських рад Теплицького району Вінницької області (№142).
 13. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Нагірної Марії Юхимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№143).
 14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Притуляк Ганни Василівни для ведення особистого селянського господарства на території Костюківської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№144).
 15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що відводиться в оренду ФГ «Драченка П.В.» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Метанівської сільської ради (№145).
 16. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Довгополюка Михайла Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№ 146).
 17. Про внесення змін до рішення 5 пленарного засідання першої сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» №18 (№147). + Додатки.
 18. Про надання дозволу Теплицькій районній раді на укладання договору оренди автомобіля марки – HYUNDAI, модель – TUCSON 2.0 з Теплицькою райдержадміністрацією (№148).
 19. Про затвердження Статуту комунальної установи «Теплицька лікарня планового лікування» Теплицької районної ради в новій редакції (№149).
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.