07 жовтня 2016р. Порядок денний та рішення прийняті на 9-ій сесії 7 скликання.

 1. Про затвердження списку присяжних Теплицького районного суду Вінницької області (№150)
 2. Про результати державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів Теплицького району за період з 01.01.2013 по 31.03.2016р. (№ 151)
 3. Про затвердження районної програми вдосконалення системи соціального захисту населення Теплицького району на 2016 рік в новій редакції. (№152)
 4. Про затвердження районної програми «Майбутнє Тепличчини в збереженні здоров'я громадян» на 2016-2020 роки в новій редакції. (№153)
 5. Про внесення змін до Положення про територіальний центр соціального обслуговування Теплицького району Вінницької області і Переліку соціальних послуг, умов та порядку їх надання структурними підрозділами територіального центру соціального обслуговування та затвердження їх в нових редакціях. (№154)
 6. Про затвердження звітів керівників комунальних підприємств та затвердження звітів про виконання фінансових планів підприємств спільної власності територіальних громад району, що перебувають в управлінні районної ради. (№155)
 7. Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств спільної власності територіальних громад району, що перебувають в управлінні районної ради, на 2017 рік. (№156)
 8. Про надання дозволу на списання майна. (№157)
 9. Про внесення змін до рішення 5 пленарного засідання першої сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» №18. (№158) + Додатки.
 10. Про внесення змін до регуляторних актів. (№159)
 11. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації. (№160)
 12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Олійник Ганни Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№161)
 13. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ківерської Марфи Трохимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№162)
 14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Пироженка Івана Семеновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Метанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№163)
 15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Пироженка Івана Семеновича для ведення особистого селянського господарства на території Метанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№164)
 16. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Тонкопія Володимира Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№165)
 17. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бровкіна Миколи Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№166)
 18. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Джой Андрія Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№167)
 19. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кольца Валентини Диомидовни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№168)
 20. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Харук Павліни Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№169)
 21. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Рибки Георгія Петровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тополівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№170)
 22. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді гр. Савчука Олексія Григоровича для рибогосподарських потреб на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№171)
 23. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Богункової Тетяни Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№172)
 24. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ганай Галини Марківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Залузької сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№173)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.