11 жовтня 2016р. Порядок денний та рішення прийняті на 10-ій позачерговій сесії 7 скликання.

 1. Про доповнення Комплексної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2016-2020 роки та затвердження Програми в новій редакції. (№ 174)
 2. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Теплицького району та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів на 2013 - 2016 роки в новій редакції. (№ 175)
 3. Про затвердження районної програми із забезпечення фінансовими, матеріально-технічними та іншими ресурсами Теплицької районної державної адміністрації для виконання повноважень делегованих Теплицькою районною радою на 2016-2017 роки в новій редакції. (№ 176)
 4. Про внесення змін до рішення 5 пленарного засідання першої сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік” №18. (№ 177) + Додатки.
 5. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається в оренду гр. Бондару Володимиру Борисовичу для ведення фермерського господарства на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (178)
 6. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Власюка Василя Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№179)
 7. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надається в оренду гр. Маліцькому Олегу Петровичу для ведення фермерського господарства на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 180)
 8. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Рябошапки Ганни Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 181)
 9. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Агросоя» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Теплицької селищної ради Теплицького району Вінницької області. (№ 182)
 10. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що знаходиться у користуванні ФГ «Литвинюк Тетяни Анатоліївни» для ведення фермерського господарства на території Сашанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 183)
 11. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки із земель водного фонду, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарських потреб, на території Удицької сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 184)
 12. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки із земель водного фонду, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарських потреб, на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 185)
 13. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дякун Марії Яківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 186)
 14. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кривошиї Миколи Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 187)
 15. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Долинського Петра Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 188)
 16. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Сокольвяк Марії Андріївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Побірської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 189).
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.