25 листопада 2016р.. Порядок денний та рішення прийняті на 11 черговій сесії районної ради 7 скликання.

 1. Про затвердження Програми розвитку територіальних громад Теплицького району на 2016 - 2017 роки в новій редакції. (№ 190)
 2. Про призначення головного лікаря комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання» Теплицької районної ради. (перенесено розгляд)
 3. Про план роботи районної ради 7 скликання на 2017 рік. (№ 191)
 4. Про заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів районного бюджету. (№192)
 5. Про надання дозволу на списання майна. (№ 193)
 6. Про надання дозволу на реконструкцію приміщення. (перенесено розгляд)
 7. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради. (№ 194)
 8. Про надання дозволу на продовження терміну дії договорів оренди. (№ 195)
 9. Про надання дозволу на укладення договору оренди. (№ 196)
 10. Про затвердження списку присяжних Теплицького районного суду Вінницької області. (№ 197)
 11. Про затвердження Статуту комунальної установи «Трудовий архів» Теплицької районної ради в новій редакції. (№ 198)
 12. Про внесення змін до рішення 5 пленарного засідання першої сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік ” №18. (№ 199)
 13. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації. (№ 200)
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Андрієвської Ганни Лаврентіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 201)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Вовчок Ганни Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Росошанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 202)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Іщенка Миколи Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 203)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Матійчук Ганни Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 204)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Пугач Любові Савівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Теплицької селищної ради Теплицького району Вінницької області. (№ 205)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Риженко Галини Борисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 206)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Рудої Феодосії Сидорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шиманівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 207)
 21. Різне.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.