25 листопада 2016р.. Порядок денний та рішення прийняті на 12 позачерговій сесії районної ради 7 скликання.

  1. Про затвердження районної програми із забезпечення фінансовими, матеріально-технічними та іншими ресурсами Теплицької районної державної адміністрації для виконання повноважень, делегованих Теплицькою районною радою на 2016-2017 роки в новій редакції. (№ 208)
  2. Про внесення змін до рішення 5 пленарного засідання першої сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік ” №18. (№ 209) + Додаток.
  3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Лихого Івана Гавриловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Теплицької селищної ради Теплицького району Вінницької області. (№ 210)
  4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Андрієвської Ганни Лаврентіївни для ведення особистого селянського господарства на території Погорільської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№211)
  5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Лещенко Ганни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№212)
  6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Нікітченка Андрія Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№213)
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді Трачука Віктора Леонтійовича для риборозведення за межами населеного пункту на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№214)
  8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Василенко Павлини Євгеніївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Росошанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 215)
  9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Гоминюк Марини Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шиманівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 216)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.