20 грудня 2016р.. Порядок денний та рішення прийняті на 14 позачерговій сесії районної ради 7 скликання.

 1. ЗПро затвердження районної програми висвітлення діяльності Теплицької районної державної адміністрації в засобах масової інформації.(№ 226)
 2. Про внесення змін до рішення 5 пленарного засідання першої сесії районної ради 7 скликання від 18 грудня 2015 року „Про районний бюджет на 2016 рік” №18.(№ 227) + Додатки.
 3. Про надання дозволу КУ «Трудовий архів» Теплицької районної ради на безкоштовне прийняття та упорядкування документів.(№ 228)
 4. ЗПро майно спільної власності територіальних громад Теплицького району.(№ 229)
 5. Про надання дозволу на укладення договору оренди частини приміщення.(№ 230)
 6. Про затвердження Статуту КЗ «Музей історії та етнографії Тепличчини» в новій редакції.(№ 231)
 7. Про затвердження Статуту КЗ «Теплицька дитяча музична школа» Теплицької районної ради в новій редакції.(№ 232)
 8. ЗПро затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Горич Марії Микитівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Метанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.(№ 233)
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Король Клавдії Юстимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Метанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.(№ 234)
 10. ро затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Крочанівської Олександри Тимофіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області.(№ 235)
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Риженко Галини Борисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.(№ 236)
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Середюк Олександри Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пологівської сільської ради Теплицького району Вінницької області.(№ 237)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.