10 лютого 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 16 позачерговій сесії районної ради 7 скликання.

 1. Про призначення головного лікаря КУ «Територіальне медичне об’єднання» Теплицької районної ради. (перенесено розгляд). ДОПОВІДАЄ: Романюк В.І. – голова районної ради.
 2. Про участь районної ради в чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад (№238). ДОПОВІДАЄ: Романюк В.І. – голова районної ради.
 3. Про розгляд звернень сільських та селищної рад Теплицького району (перенесено розгляд). ДОПОВІДАЄ: Романюк В.І. – голова районної ради.
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Снігур Ганни Юхтимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№ 239).
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ставничого Павла Трохимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№ 240).
 6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Семченко Ольги Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Метанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№ 241).
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Немировської Олександри Микитівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№ 242).
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ставничої Яніни Никифорівни для ведення особистого селянського господарства на території Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№243).
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, 1/3 якої перебуває у власності гр. Дзюбенко Надії Олексіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Побірської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№ 244).
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дзвониської Надії Мефодіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради Теплицького району Вінницької області (№ 245). ДОПОВІДАЄ: Романюк В.І. – голова районної ради.
 11. Різне: Про звернення депутата Теплицької районної ради 7 скликання Чеха Г.І.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.