21 березня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 19-ій черговій сесії районної ради 7 скликання.

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік. (№ 250)
 2. Про затвердження Програми розвитку медичної галузі Теплицького району на 2017 рік. (№ 251)
 3. Про затвердження районної програми вдосконалення системи соціального захисту населення Теплицького району на 2017 рік. (№ 252)
 4. Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Теплицького району Вінницької області на 2017-2020 роки. (№ 253)
 5. Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Теплицького району на 2017-2021 роки. (№ 254)
 6. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту у Теплицькому районі на 2017-2021 роки. (№255)
 7. Про затвердження Порядків та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та нагородження учасників спортивних заходів. (№256)
 8. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору тимчасового безоплатного користування майном. (№ 257)
 9. Про деякі питання функціонування загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району в 2017 році. (№ 258)
 10. Про затвердження положення рівного доступу претендентів при підборі керівника об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Теплицького району, які перебувають в управлінні Теплицької районної ради. (перенесено розгляд)
 11. Про затвердження звітів керівників комунальних підприємств та затвердження звітів про виконання фінансових планів підприємств спільної власності територіальних громад району за 2016 рік, що перебувають в управлінні районної ради. (перенесено розгляд)
 12. Про затвердження правил повідомлення про загальні збори громадян за місцем проживання. (№ 259)
 13. Про депутатський запит депутатів районної ради Барановського В.В. та Сокотнюк Т.С. (№ 260)
 14. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради. (№ 261)
 15. Про внесення комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання» Теплицької районної ради в мережу лікарняних закладів Теплицького району. (перенесено розгляд)
 16. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» № 218. (№ 262) + Додатки.
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Грабчук Ніни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 263)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Грабчук Ніни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 264)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дудніченка Івана Онисимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 265)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Іщенка Миколи Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 266)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кравець Марії Савівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 267)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Медвідь Лідії Омелянівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 268)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Паламарчук Лідії Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Росошанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 269)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Поджари Надії Денисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 270)
 25. Різне.
 26. Про обрання головуючого пленарних засідань Теплицької районної ради. (№ 181)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.