22 червня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 22 позачерговій сесії 7 скликання від 16.06.2017 року.

 1. Про доповнення Комплексної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2017-2020 роки та затвердження Програми в новій редакції. (№278)
 2. Про затвердження районної Програми «Майбутнє Тепличчини в збереженні здоров’я громадян» на 2017-2020 роки в новій редакції. (№ 279)
 3. Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Теплицького району Вінницької області на 2017-2020 роки в новій редакції. (№280)
 4. Про затвердження Статуту комунального закладу «Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Теплицької районної ради в новій редакції. (№281)
 5. Про затвердження Статуту комунальної установи «Теплицька лікарня планового лікування» у новій редакції. (№ 282)
 6. Про звернення депутатів Теплицької районної ради до Верховної Ради України, Вінницької обласної Ради та районних рад Вінницької області. (№ 283)
 7. Про звернення до Національної комісії Регулювання електроенергетики України, Вінницької обласної ради, районних рад Вінницької області. (№284)
 8. Про внесення змін до рішення п’ятого пленарного засідання 1 сесії районної ради від 18.12.2015 р. №15 «Про затвердження складу постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та роботи з ветеранами». (№ 285)
 9. Про внесення змін до рішення п’ятого пленарного засідання 1 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року №10 «Про обрання голів постійних комісій». (№ 286)
 10. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та оплату праці голови районної ради Сокотнюк Т.С. на 2017 рік. (№ 287)
 11. Про дозвіл на переведення приміщення до житлового фонду. (№ 288)
 12. Про затвердження кандидатури та подання для нагородження обласною Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною». (№ 289)
 13. Про затвердження положення рівного доступу претендентів при підборі керівника об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Теплицького району, які перебувають в управлінні Теплицької районної ради. (№ 290)
 14. Про призначення керівника КЗ «Теплицька ДЮСШ». (№ 291)
 15. Про надання дозволу на продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна. (№292)
 16. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради. (№293)
 17. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» № 218. (№294)
 18. Про внесення змін до Регламенту Теплицької районної ради Вінницької області 7 скликання. (№295)
 19. Про внесення змін до Положення про Почесну відзнаку – медаль «Гордість Тепличчини», затвердженого рішенням 41 сесії районної ради 6 скликання від 27.02.2015 року №516. (№296)
 20. Про надання дозволу на списання майна. (№ 297)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Сокура Михайла Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№298)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шрамка Віктора Самсоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 299)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Чиркової Марії Данилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Побірської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 300)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Джоя Андрія Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 301)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дудніченко Любові Степанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 302)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бондар Віри Минівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 303)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Хабенко Софії Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 304)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кривенької Галини Максимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стражгородської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 305)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Чернеги Євдокії Кирилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 306)
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Некрасової Ольги Микитівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Теплицької селищної ради Теплицького району Вінницької області. (№ 307)
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Коваль Ганни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Завадівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 308)
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Запорожець Настасії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Побірської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 309)
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Княгницького Івана Омельяновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 310)
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бойко Надії Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Брідоцької сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 311)
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Тирси Ніни Яківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сокирянської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 312)
 36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Осадчука Юзефа Савовича, гр. Осадчук Варвари Матвіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 313)
 37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ткач Лідії Калениківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 314)
 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Парчак Наталії Олександрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пологівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 315)
 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Барановської Ганни Пантелеймонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 316)
 40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Поляка Андрія Йосиповича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 317)
 41. Про реорганізацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Побірка Теплицького району Вінницької області. (№ 318)
 42. Про депутатський запит депутата районної ради Токарчука В.М. (№ 319)
 43. Про депутатський запит депутата районної ради Токарчука В.М. (№ 320)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.