10 серпня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 23 позачерговій сесії 7 скликання.

 1. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» № 218. (№ 321)
 2. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2017-2020 роки в новій редакції. (№ 322)
 3. Про втрату чинності окремих положень рішення №328 24-ї сесії районної ради 6 скликання. (№ 323)
 4. Про надання дозволу на списання майна. (№ 324)
 5. Про майно спільної власності територіальних громад Теплицького району. (№ 325)
 6. Про нагородження Почесною відзнакою - медаллю «Гордість Тепличчини». (№ 326)
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кобись Ганни Яківни для ведення особистого селянського господарства на території Сашанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 327)
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Маковія Сергія Миколайовича для ведення особистого селянського господарства на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 328)
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ткачук Лукерії Кузьмівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стражгородської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 329)
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Швець Марії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№330)
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шерстяк Марії Семенівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№331)
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ФОП Коліснику Володимиру Олександровичу для рибогосподарських потреб на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 332)
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються на умовах оренди ФГ «Подолянка-11» для ведення фермерського господарства на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 333)
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається на умовах оренди гр. Підлужняк Ганні Василівні для ведення фермерського господарства на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 334)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ковтун Надії Архипівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№335)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Токарчуку Сергію Володимировичу для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями та дворами) на території Теплицької селищної ради Теплицького району Вінницької області. (№ 336)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу), право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 337)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу), право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 338)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду Якушку Юрію Вікторовичу для ведення фермерського господарства на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 339)
 20. Різне.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.