07 вересня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 24 черговій сесії 7 скликання.

 1. Про звіт головного лікаря КЗ «ТРМЦПМСД». (№340).
 2. Про звіт головного лікаря КУ «Теплицька ЛПЛ». (№341).
 3. Про переукладення контракту з головним лікарем КУ «Теплицька ЛПЛ». (№342).
 4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та звіту керівника комунального підприємства «Теплицька районна друкарня» за 2016 рік. (№343).
 5. Про переукладення контракту з директором КП «Теплицька районна друкарня». (№344).
 6. Про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Теплицького району та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів на 2017-2020 роки. (№ 345).
 7. Про прийняття майна в спільну власність територіальних громад Теплицького району. (№ 346).
 8. Про доповнення Регламенту Теплицької районної ради Вінницької області 7 скликання. (№ 347).
 9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради і голови районної державної адміністрації та заступника голови районної державної адміністрації. (№ 348).
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді гр. Ковтуна Ігоря Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Костюківської сільської ради. (№349).
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Мельника Василя Тимофійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 350).
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Мащук Ольги Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№351).
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Кальніченко Антоніни Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Завадівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 352).
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Пастушенко Марії Романівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№353).
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Васильця Дмитра Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тополівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 354).
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду ФОП Сколотяному Василю Андрійовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 355).
 17. Про депутатський запит депутата районної ради Токарчука В.М. (№ 356).
 18. Про звернення депутатів Теплицької районної ради до Центральної виборчої комісії. (№ 357).
 19. Різне.
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.