21.05.2018р. Порядок денний та рішення прийняті на 33-ій черговій сесії районної ради 7-го скликання від 15.05.2018р..

 1. Про затвердження Програми розвитку архівної справи у Теплицькому районі на 2018-2022 роки. (№435)
 2. Про затвердження кандидатури та подання для нагородження обласною Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною». (№ 436)
 3. Про затвердження Положення «Про встановлення щомісячних стипендій районної ради обдарованим дітям Теплицького району». (№ 437)
 4. Про затвердження Комплексної програми «Діти, молодь, сім’я» на 2018-2020 роки (в новій редакції). (№ 438)
 5. Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Теплицького району. (№ 439)
 6. Про надання згоди Вінницькій обласній Раді на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища Теплицького району частини приміщення єдиного майнового комплексу Теплицької ЛПЛ. (№ 440)
 7. Про організаційні заходи по перетворенню КЗ «Теплицький РМЦ ПМСД» в комунальне некомерційне підприємство «Теплицький ЦПМД». (№ 441)
 8. Про затвердження передавальних актів. (№ 442)
 9. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради. (№ 443)
 10. Про надання дозволу на списання майна. (№ 444)
 11. Про участь районної ради в п’ятнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. (№ 445)
 12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та звіту керівника комунального підприємства «Теплицька районна друкарня» за 2017 рік. (№ 446)
 13. Про внесення змін до рішення 28 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» № 401. (№447)
 14. Про надання дозволу на укладення та продовження терміну дії договорів оренди. (№448)
 15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації. (№ 449)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Матвієнко Уляни Омелянівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сокирянської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 450)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Осьмушко Марії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шиманівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№451)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Січкарука Віктора Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№452)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Гуцал Ганни Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 453)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Ковальова Анатолія Марковича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 454)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Черевко Дарії Артемівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 455)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді гр. Данільченка Богдана Васильовича для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 456)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається на умовах оренди МПП «Джой» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради (за межами населеного пункту) Теплицького району Вінницької області. (№ 457)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Халупняка Віталія Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№458)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Мазуренка Сергія Лазаровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№459)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Мазуренка Сергія Лазаровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№460)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Риндюк Надії Никифорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№461)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду гр. Коновальчуку Миколі Тимофійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№462)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду СФГ Пастушенка Миколи Віталійовича для ведення фермерського господарства на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№463)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.