Оголошення про проведення земельних торгів.

Теплицька селищна рада повідомляє про проведення земельних торгів на три земельні ділянки, які розташовані на території Теплицької селищної ради:

-         по вул. Микитенка, б/н. площею - 0,5560 га;

-         по вул. Микитенка, б/н. площею - 0,2500 га;

-         по вул. Микитенка, б/н. площею – 0,2000 га.

   Подача заяв на участь в земельних торгах здійснюється в термін до 16:00 год. 07.05.2019 р. включно.

    Більш детальна інформація щодо земельних ділянок та умови проведення торгів розміщена на сайті Держгеокадастру України: torgy.land.gov.ua/auction

Селищний голова                      Р.Трамбовецький

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт Теплик

На виконання рішення виконавчого комітету Теплицької селищної ради  від 25.01.2019 року №16, п. 5 ст. 13 Закону України “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”, Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13.06.2016 № 150)

Детальніше...

23.08.2018р. КОРИГУВАННЯ ТАРИФУ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ.

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет на 2018 рік», відбулися зміни в оплаті праці, а саме збільшилась мінімальна заробітна плата і, відповідно, нарахування на заробітну плату.

Крім того, відбулися зміни в сторону збільшення по вартості електроенергії та розміру загальнодержавних податків.

Враховуючи п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на формування житлово-комунальних послуг» від 1 червня 2011 року №869 (зі змінами, внесеними згідно з постановою КМУ №670 від 02.09.2015року), КП «Житлокомунсервіс-Т» має намір у жовтні 2018 року провести коригування тарифу на централізоване водопостачання.

Коригування проводиться лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення.

29.05.2018 року. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчим комітетом Теплицької селищної ради розроблено такі проекти регуляторних актів:

Теплицька селищна рада запрошує громадськість селища Теплик взяти участь у обговоренні даних проектів регуляторних актів, які розміщені на сайті Теплицької районної ради (www.teprada.gov.ua) в розділі «Теплицька селищна ради --> Регуляторна політика» та на дошці оголошень Теплицької селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акту від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця до 29.06.2018р. за адресою: смт. Теплик, вул. Незалежності, 34, Теплицька селищна рада,  телефон: 2-19-60, е-мail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Селищний голова      Р. Трамбовецький

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.