Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури смт Теплик.

З метою створення умов для розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт.Теплик відповідно до ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ч.7 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури смт Теплик згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Порядок розрахунку пайової участі замовників у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури смт Теплик у разі будівництва об’єктів, загальна кошторисна вартість яких, згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами, не визначена або не відповідає одиниці створеної потужності згідно з додатком 2.
  3. Затвердити Типовий договір про пайову участь замовників будівництва у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Теплик згідно з додатком 3.
  4. Зараховувати кошти пайової участі, отримані від замовників будівництва до селищного бюджету смт Теплик.
  5. Встановити, що функції з підготовки проектів договорів пайової участі замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт Теплик, розрахунок суми пайового внеску, та реєстрацію договорів покладаються на виконавчий комітет селищної ради, а підписання договорів – на селищного голову.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, комунальної власності та приватизації.

Проект рішення та додатки додаються.

Селищний голова     Р.Трамбовецький

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.